Krok pierwszy

Należy wypełnić formularz promesowy na naszej stronie internetowej podając wszystkie wymagane dane.

Krok drugi

Opłatę należy dokonać przelewem na nasze konto (Bank ING S.A.) lub prosimy czekać na prośbę o płatność z pomocą systemu PayPal (jeżeli taka opcja została wybrana w formularzu).

Krok trzeci

Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, lub przesłaniu nam potwierdzenia płatności rozpoczniemy procedurę uzyskiwania promesy dla Państwa.

Krok czwarty

W ciągu 3 dni roboczych (tryb normlany) otrzymają Państwo poprzez e-mail promesę niezbędną do uzyskania wizy na wjeździe (w formacie PDF).

Informujemy, że czas uzyskania promesy na wizę 3 miesięczną-wielokrotną wynosi do 5 dni roboczych.

Otrzymany list należy wydrukować (warunek KONIECZNY!) i posiadać ze sobą zdjęcie w formacie paszportowym.

Procedura jest dopełniana po wylądowaniu na lotnisku w Wietnamie w specjalnie oznaczonych okienkach „Visa on Arrival” (wyraźnie oznaczone tablice na lotniskach w Hanoi, Ho Chi Minh City i Danang).

Świadczymy również usługę przyspieszonego uzyskania promesy (w następnym dniu roboczym), a także promesy wydawane w ciągu 3 godzin (również w weekendy i święta). W przypadku chęci skorzystania z takiego rodzaju usług, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu potwierdzenia dostępności.

Zapraszamy do zapoznania się z podstroną Cennik, gdzie mogą Państwo zobaczyć korzyści z proponowanego przez nas rozwiązania, jak również do sekcji „Pytania” na stronie głównej, gdzie znajda Państwo odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań związanych z wizami online do Wietnamu

W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór ubezpieczeń podróżnych T.U. Europa, które zapewnią bezpieczeństwo w trakcie Państwa podróży.